C0141 EPIC PATAGONIA WHITE
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | C0141 |
| Color | WHITE AND GREY |
| Bundle | No |
| Type | EPIC |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 6 |
| Length | 320cm / 126inch |
| Height | 160cm / 63inch |
| Thickness | 1.2cm / ½inch |
| Weight | 150kg |